Ten Blog.

Naszym celem jest zebranie całej wiedzy związanej z dźwiękiem i uporządkowanie jej w jednym miejscu. Kto nie chciałby wiedzieć wszystkiego o dźwięku ? No dobra, pewnie są tacy ludzie. My natomiast jesteśmy skupieni tylko i wyłącznie na jednym. Na czym? Na DŹWIĘKU oczywiście.

SoundBox to miejsce, gdzie od podstaw – temat po temacie – będą zapisywane wszystkie mądrości dotyczące dźwięku. To po prostu skrzynia dźwięku. Czytając naszego bloga, będziesz mógł(a) mieć odczucie, że czytasz książkę. Zresztą głównie książki tutaj będą naszym posiłkiem. Nie przejmuj się, jeżeli nie rozumiesz jakiegoś terminu w artykule, z pewnością będzie on wytłumaczony w kolejnych wpisach. Bezcenna wiedza pojawi się także zaczerpnięta od ludzi, którzy całe życie pracują z dźwiękiem. Są to autorzy blogów i cennych kursów, a także wykładowcy na specjalizacjach związanych z muzyką oraz jej techniczną stroną. Gdy już przebrniemy przez podstawy, udamy się do profesjonalnych studiów nagraniowych, radia i telewizji. Poznamy ludzi, wiele znaczących w świecie dźwięku i przy okazji podejrzymy, jak pracują.

Długa droga przed nami! Nasze głowy 'kipią' od pomysłów. Postaramy się jak najszybciej przekazać Wam naszą wiedzę oraz ludzi, których znamy i poznamy, pisząc tego Bloga. W międzyczasie będziemy zahaczać o tematy pokrewne związane z dźwiękiem. Przecież ktoś musiał te wszystkie programy i wtyczki zaprogramować. Stąd też zakładka 'Programowanie'. Może nie zbyt dogłębnie, ale pobieżnie przyjrzymy się użytym technologiom do ich stworzenia. Podywagujemy trochę na temat przyszłości A.I. w świecie dźwięku, a także zastanowimy się nad użyciem A.R. i V.R.

Chcesz tak jak my wiedzieć wszystko o dźwięku? Ustaw stronę soundbox-blog.pl na startową, a nie ominie cię żaden nowy post. Bądź z nami na bieżąco!

Jak ustawić SoundBox na stronę startową, dowiesz się tutaj:

Nie zapominamy o tym, że jesteśmy ludźmi. Zakładka 'LiveHack' powstała po to, aby czasem dać wskazówkę na optymalniejsze wybory. Za nami już kawałek drogi, ale jeszcze sporo przed nami. Nie zawahamy podzielić się cennymi przemyśleniami i doświadczeniami od wartościowych ludzi. Przecież muzyka to emocje i trzeba wiedzieć jak się z nimi obchodzić.

Życzymy sobie i Wam, by nas było stać na święty spokój i czas na realizację życiowych planów.

Pozdrawiamy,

Zespół SoundBox 🙂